• -
  • nl

Call us

krakvak

Het is niet onze job om verzekeringen of financiële producten te verkopen. Het is onze taak om het leven van onze klant beter te maken. “Jouw leven verrijken is onze passie”, is dan ook de slogan die al meer dan tien jaar onder ons logo prijkt. We willen jou financieel gezond maken en houden. Menselijkheid, professionalisme en teamspirit zijn dan ook de waarden die ons volledig team uitdraagt en dagelijks toepast in de praktijk.


Anja Lahey
Zaakvoerder - specialisaties medische beroepen

+32 56 35 89 63
+32 496 55 84 17
anja@qvh.be
Maak een afspraak
Philip Quaegebeur
Zaakvoerder

+32 56 35 89 63
+32 475 25 84 17
philip@qvh.be
Maak een afspraak
Thomas Hanssens
Zaakvoerder – Hypotheekexpert

+32 56 35 89 63
+32 473 80 31 89
thomas@qvh.be
Maak een afspraak
Nico Vanderheere
Zaakvoerder

+32 56 28 25 26
+32 475 68 62 16
nico@qvh.be
Maak een afspraak
Kurt Van Acker
Verzekeringsadviseur

+32 56 28 25 27
+32 493 75 71 89
kurt@qvh.be
Maak een afspraak
Aline Herpoel
Verzekeringsadviseur

+32 56 28 25 22
+32 485 57 46 46
aline@qvh.be
Maak een afspraak
Barbara Willems
Verzekeringsadviseur

+32 56 20 12 35
32 468 57 31 14
barbara@qvh.be
Maak een afspraak
Bert Verthé
Verzekeringsadviseur

+32 56 28 25 23
+32 489 65 33 22
bert@qvh.be
Maak een afspraak
Mathias Defour
Verzekeringsadviseur - Polisbeheer verzekeringen

+32 56 28 25 20
+32 485 43 61 16
mathias@qvh.be
Maak een afspraak
Danny Van Den Berghe
Office manager

+32 56 28 25 25
+32 496 28 46 41
danny@qvh.be
Maak een afspraak
Inge Terryn
Dienst leven

+32 56 28 25 21
leven@qvh.be
Maak een afspraak
Valerie Vandoorn
polisbeheer - verzekeringen

+32 56 35 89 63
advies@qvh.be
onze nieuwe krak? 
onthaal - boekhouding - hospitalisatie

+32 56 35 89 63
onthaal@qvh.be
Caroline Moerman
polisbeheer - verzekeringen - leven

+32 56 35 89 63
kantoor@qvh.be
Saar Spriet
polisbeheer - verzekeringen - schade

+32 56 20 26 76
schadeqvh.be
Davine Verhaeghe
Hypotheekexpert

+32 56 35 89 63
+32 488 23 52 58
lening@qvh.be
Maak een afspraak
Hans Verhaeghe
Co makelaar

+32 485 15 39 32
hans@qvh.be
Maak een afspraak

Benieuwd hoe het er hier aan toe gaat?

 

Blijf op de hoogte

Ben je graag als eerste op de hoogte van onze laatste nieuwtjes? Schrijf je dan hieronder in op onze nieuwsbrief.
naam 
voornaam 
email 
 Ja, ik ga akkoord met de privacy en algemene voorwaarden

All rights reserved - QVH - algemene voorwaarden - privacy policy - AssurMiFID
edit afsluiten
Vraag of afspraak?